X-bionic wellness sphere


Adresa a kontaktné údaje

Dubová 2254 33, 931 01

Šamorín, slovensko

+421 313 262 404

Ďalej na webovú stránku


Otváracie hodiny

Pondelok16:00-22:00
Utorok16:00-22:00
Streda16:00-22:00
Štvrtok16:00-22:00
Piatok16:00-22:00
Sobota14:00-22:00
Nedeľa14:00-22:00

Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

X-bionic wellness sphere je dokonalé miesto pre obnovenie vašich fyzických a psychických síl po náročnom dni. Vybrať si môžete zo siedmich druhov sáun – prvá ázijská sauna na Slovensku, biosauna či exteriérová fínska sauna, parná sauna, infrasauna, soľná jaskyňa a parná bylinková sauna. K dispozícii je aj exteriérový ochladzujúci bazén, uvoľniť sa môžete v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek či kneippovho kúpeľa. Samozrejmosťou je osviežujúce občerstvenie, príjemné prostredie a vždy usmiaty personál.

V priestoroch X-bionic wellness sphere sa nachádza Beauty salón, vďaka ktorému si môžete vychutnať starostlivosť o vašu pokožku exkluzívnou francúzskou SPA kozmetikou Anne Semonin. Procedúry sú rôznorodé, starostlivo vybrané splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Medzi obľúbené procedúry patrí Nude Scrub – Peeling s pieskom z Bora-Bora, hydratácia a výživa pokožky. Ak vaša pokožka potrebuje upokojiť a hydratovať, odporúčame Soothing skin saviour.

Väčšina procedúr je pre dámy, avšak na svoje si prídu aj páni. Pre pánov ponúkame procedúry ako Essential oligo defence – Detoxikácia a prevencia pred starnutím, či procedúra Maximum strength – Hydratácia a spevnenie pokožky.

Ak chcete zažiť atmosféru ďalekej Ázie, príďte na thajskú masáž. Procedúry vykonávajú pravé thajské terapeutky, ktoré sa prostredníctvom svojho umenia osobne postarajú o nezabudnuteľný zážitok. Vyskúšajte tradičnú thajskú masáž, thajskú masáž chrbta, aromaterapeutickú olejovú masáž či kokosový peeling a masáž celého tela.

Ak ste obľúbencom tradičných masáží, môžete vyskúšať či už klasickú masáž, športovú masáž, hĺbkovú masáž chrbta, ako aj masáž lávovými kameňmi.

Samozrejme myslíme aj na najmenších klientov, pre ktorých je pripravená či už detská klasická alebo veľmi obľúbená detská čokoládová masáž.