Apartmány Termál


Adresa a kontaktné údaje

Gabčíkovská cesta 7230/38A, 929 01

Dunajská Streda, slovensko

+421 917 986 733

info@ubytovaniedunajskastreda.sk

Prejdite na webovú stránku ubytovania


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

Apartmány Termál sa nachádzajú v Dunajskej Strede v Trnavskom kraji a ponúkajú vonkajší bazén a wellness centrum. Využiť tu môžete reštauráciu, bar a aquapark. Bratislava je vzdialená 41 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko.

Ubytovanie je vybavené satelitnou TV. K dispozícii máte tiež kuchynku s rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, varnou doskou a varnou kanvicou. V každej jednotke je súkromná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. Vo všetkých priestoroch apartmánového hotela môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Niektoré izby majú klimatizáciu.

Na mieste si môžete dopriať masáž, prípadne sa uvoľniť v horúcom prameni, vírivke či saune. K dispozícii máte tiež celoročne prístupný vonkajší bazén a reštauráciu. Využiť môžete službu donášky potravín.

Priamo na mieste si zahráte tenis a stolný tenis, prípadne si prenajmete bicykle. Okolitá oblasť ponúka ideálne podmienky na golf či jazdu na koni. Maďarské mesto Győr sa nachádza 33 km od apartmánov. Od najbližšieho letiska Bratislava vás bude deliť 37 km.