Hotel Ring


Adresa a kontaktné údaje

Orechová Potôň 805, 93002

Orechová Potôň , slovensko

+421 917 544 227

info@slovakiaring.sk

Prejdite na webovú stránku ubytovania


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

Štýlový hotel priamo v areáli okruhu SLOVAKIA RING a CENTRA BEZPEČNEJ JAZDY ponúka ubytovanie v 46 komfortne zariadených a klimatizovaných izbách. Pre hostí je k dispozícii aj wellness a hotelová reštaurácia, samozrejmosťou je bezplatné parkovanie a WiFi pripojenie. Súčasťou hotela sú konferenčné priestory, ktoré sú ideálne na organizovanie firemných eventov a konferencií.

Hotel má výhodnú polohu pre návštevníkov, ktorí majú radi spojenie motoristického športu s oddychom. Na pretekársky okruh a priamo k boxom je to len pár minút chôdze, rovnako je pešo dostupná reštaurácia na paddocku či hlavná krytá tribúna.

Hotel je ideálnym miestom na organizovanie svadieb, osláv, firemných večierkov a teambuildingov. Samozrejmosťou je výborný individuálny catering, degustácie vín, syrov a piva či pestrá ponuka domácich zákuskov.

Čo sa nachádza v okolí:

SLOVAKIA RING

Ak si netrúfate jazdiť na okruhu s vlastným autom, respektíve to Vaše nie je ideálne vybavené na okruhovú jazdu, môžete si vybrať z našich vozidiel. Každé ponúkané vozidlo prešlo väčšími či menšími úpravami týkajúce sa podvozku, motora, bŕzd, pneumatík, bezpečnostných pásov či ochranných rámov. Zážitok závisí len už od Vášho rozhodnutia.

SLOVAK KARTING CENTER

Nemusíte byť profesionálny pretekár s vlastnou drahou technikou, aby ste zažili prvotriedny jazdecký zážitok. Toto všetko Vám ponúkame na trati Slovenského motokárového centra! Špičkový motokárový okruh s dĺžkou 1172 m v kombinácii s modernou motokárovou technikou spoločnosti SODI kart a kvalitný časomer APEX Timing sú zárukou prvotriedneho zážitku.

CENTRUM BEZPEČNEJ JAZDY

V autoškole Vás naučia šoférovať a spoznať pravidlá cestnej premávky, nie však ovládať svoje vozidlo obzvlášť v krízových situáciách. Ponúkame Vám preto nadstavbové vzdelávanie a kurzy, ktoré trénujeme na špecializovanom cvičisku, postavenom podľa rakúskeho modelu tréningových centier. V jeho rámci dokážeme simulovať rôzne krízové situácie a prevádzkovať ho počas celého roka. Naše cvičisko má k dispozícii špeciálne klzné nízkoadhézne plochy, zavlažovacie vyhrievané systémy, vodné a svetelné prekážky, automatické merače rýchlosti či hydraulickú odtrhovú plošinu pre vyvolanie pretáčavého šmyku.

OFFROAD RING

Nový vylepšený off-road polygón s viac ako 20 rôznimy náročnými prekážkami sa nachádza v tesnej blízkosti pretekárskej dráhy. Ponúka perfektné podmienky na testovanie a porovnávanie vozidiel 4×4, produktové školenia, novinárske prezentácie či firemné akcie. V areáli sú spevnené a nespevnené prekážky rôzneho charakteru – štrk, voda, blato, drevené klády, kamene, štrk či vodný brod. Spevnené výjazdy do kopca, zjazdy a bočné náklony otestujú vertikálnu a horizontálnu stabilitu vozidla spolu so svetlou výškou vozidla a jeho nájazdovými, prejazdovými a výjazdovými uhlami.