MILIA wine&event resort


Adresa a kontaktné údaje

Dunajský Klátov 120, 930 21

Dunajský Klátov , slovensko

+421 948 460 958

milia@milia.sk

Prejdite na webovú stránku ubytovania


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

Tiché miesto s jedinečnou atmosférou, ktoré poskytuje dokonalý priestor pre špeciálne príležitosti a udalosti. Vo vinárni poskytujú priestor pre menšie promo akcie, zatiaľ čo v tanečnej sále poskytujú priestor pre väčšie akcie.

  • MILIA wine & event resort sa nachádza v Dunajskom Klátove, 8 km od Dunajskej Stredy a 21 km od Galanty. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromým parkoviskom, spoločným lounge a terasou. MILIA wine & event resort ponúka ubytovanie s vlastnou kúpeľňou s bezplatnými toaletnými potrebami, TV s plochou obrazovkou, klimatizáciou. K dispozícii sú 2 apartmány a 7 izieb s dvomi lôžkami.
  • V okolí sú skvelé možnosti na turistiku, cyklistiku a rybárčenie, v blízkosti je až sedem kúpalísk a aquaparkov, ktoré ponúkajú možnosti na oddych.
  • Priestranný a svetlý interiér apartmánu van Gogh vytvára inšpiratívnu a príjemnú atmosféru. Moderný nábytok a dekorácie vyžarujú eleganciu a štýl. Kombinácia čistých línií a najnovších dizajnových prvkov odráža moderný životný štýl a zároveň vytvára príjemnú a domácu atmosféru.
  • BOHO apartmán poskytuje priestor pre slobodu a jedinečnosť. V každom rohu nášho BOHO apartmánu nájdete živé farby a kreatívne detaily. Štýl nášho apartmánu Vás určite naplní inšpiráciou. Objavte jedinečné dekorácie a farebné textílie, ktoré spoločne vytvárajú útulnú a špeciálnu atmosféru.
  • V našich moderných dvojlôžkových izbách minimalistický dizajn a pohodlné postele zaručujú dokonalú harmóniu a pokojný spánok. Každý detail sme starostlivo premysleli, aby sme poskytli maximálny komfort a pohodlie. Izby sú svetlé a klimatizované.