Pension Betty


Adresa a kontaktné údaje

Čičovská cesta 3649,, 932 01

Veľký Meder, slovensko

+421 342 251 251

pension-betty@hotel.cz

Prejdite na webovú stránku ubytovania


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

V bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska s aquaparkom v meste Veľký Meder je situovaný Pension Betty s celoročnou prevádzkou. Penzión je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, ale aj na firemné akcie.

Penzión disponuje 30 exkluzívnymi izbami. Hostia sa môžu ubytovať v dvojposteľových izbách typu Štandard s možnosťou prístelky, dvojposteľových izbách typu Lux s možnosťou prístelky a v apartmánoch Green a Orange pre štyri osoby. Izby sú prevedené v teplých farebných odtieňoch a každá izba má balkón a vlastnú kúpeľňu so sprchovací kútom a WC. Do vybavenia izieb patrí televízor s plochou obrazovkou, rádio, DVD prehrávač, CD prehrávač, chladnička, pracovný stôl, obývací priestor, drevená/parketová podlaha a budík. Niektoré izby sú klimatizované.

Vo všetkých priestoroch penziónu, vrátane izieb, je dostupné bezplatné Wifi pripojenie.  Ubytovať sa je možné aj s domácim zvieraťom.

Hosťom je k dispozícii vnútorný bazén s tryskami a protiprúdom, tri druhy sáun a masáže. Penzión disponuje vlastným stráženým parkoviskom.