DAC 1904 vs. FC Spartak Trnava

2023. Marec 19. 17:30


Adresa a kontaktné údaje

Športová 4745/16a - MOL ARENA, 929 01

Dunajská Streda, slovensko

Prejdite na webovú stránku udalosti


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

Krajské derby – dáme do toho všetko!

Po troch týždňoch sa Fortuna liga vracia do MOL Arény: v 2. kole nadstavbovej skupiny o titul privítame krajského rivala z Trnavy. Zápasy s Trnavou očakávajú fanúšikovia DAC vždy s väčšou intenzitou, správna atmosféra sa rodí už oveľa skôr, ako rozhodca prvýkrát fúkne do píšťaly.

Boli by sme radi, ak by po nedeľnom krajskom derby popri chlapských súbojoch na ihrisku, zostali nezabudnuteľnými aj fanúšikovské zážitky, preto – rovnako, ako to bolo pred prvým jarným zápasom proti Slovanu – aj tentoraz bude stretnutiu predchádzať pochod fanúšikov. Hudbou sprevádzaný fanúšikovský sprievod má nasledovnú trasu:

  • 15.45 – Bar Turul (zraz od 15.30)
  • 16.10 – Piváreň Nostalgia
  • 16.20 – St. Patrick´s PUB
  • 16.30 – MOL Aréna

Ani príchod na tribúnu neprebehne v úplnom tichu, pretože z ihriska bude divákov zabávať Tamás Bernáth, herec Jókaiho divadla v Komárne. Pred zápasom aj po ňom sa oplatí nazrieť do DAC store, ktoré oslavuje 5. narodeniny a kde sme pre fanúšikov pripravili bohatý program vrátane súťaže o cenné výhry. Víťazov vyžrebujeme v polčasovej prestávke. Po derby zase spolu s našimi hráčmi rozkrojíme v DAC store narodeninovú tortu.

Derby DAC-Trnava sa uskutoční v nedeľu 12. marca 2023 o 17.30 h a vy si už od dnes môžete zabezpečiť miesto na tribúne. Online predaj vstupeniek spúšťame dnes, v pondelok 13. marca o 12.00 hod a končí v deň zápasu o 17.30 h. Takisto od pondelka 13. marca spúšťame predaj vstupeniek na VIP recepcii MOL Arény. Vstupenky do sektora VIP Silver si zároveň môžete zakúpiť aj v DAC store.