DAC CUP U13 V MOL AKADÉMII

2023. Máj 13. - 2023. Máj 14.


Adresa a kontaktné údaje

Viedenská cesta - MOL Football Academy, 929 01

Dunajská Streda, slovensko

Prejdite na webovú stránku udalosti


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

Na medzinárodnom mládežníckom turnaji, ktorý sa uskutoční koncom týždňa v MOL Akadémii za účasti futbalových tímov šiestich krajín, si zmerajú sily mužstvá vekovej kategórie U13.

Počas nadchádzajúceho víkendu nás v MOL Akadémii čaká ďalší napínavý futbalový turnaj, na ktorý zavítajú zahraničné mužstvá vekovej kategórie U13 z piatich krajín. Na podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu 13. mája a v nedeľu 14. mája, budú popri DAC 1904 účinkovať český FC Baník Ostrava, anglický Aston Villa, poľská Legia Varšava, slovinský NK Maribor a maďarský ETO FC Győr.

Organizátori urobia všetko pre to, aby mladí mohli súťažiť v čo najlepších podmienkach, a tak je garancia, že všetkým účastníkom ponúkne podujatie nezabudnuteľný zážitok.

Riaditeľ DAC Akadémie Krisztián Németh považuje za mimoriadnu poctu, že akadémia môže hostiť športové podujatie takejto vysokej medzinárodnej úrovne. „Účinkovanie mládežníckych tímov na medzinárodnej úrovni je mimoriadne dôležité pre rozvoj hráčov a z pohľadu budúcich úspechov. Pri takejto konfrontácii môžu hrať mladí proti takým silným mužstvám, ktoré sú na inej úrovni, ako tie z domácej súťaže. A tak čelia novým výzvam, naberú nové skúsenosti, stretnú sa s novými možnosťami, rôznymi hernými štýlmi, čo im môže napomôcť v tom, aby sa posunuli na ďalšiu, vyššiu úroveň,“ vyslovil sa Krisztián Németh.

Veríme, že techniku a stratégiu, ktoré si osvoja v rámci medzinárodného turnaja organizovaného v akadémii, budú hráči v ďalšom období úspešne aplikovať. Každý je zvedavý, ktoré mužstvo skončí na prvom mieste, ale čo je ešte dôležitejšie, o aké zážitky sa obohatia mladí hráči počas turnaja.

Na športové podujatie v MOL Akadémii srdečne pozývame aj rodičov detí! Refresh bufet Kukkonie bude počas celého turnaja otvorený.