KORVINÁČIK vo Veľkom Mederi

Jún 01 - September 30


Adresa a kontaktné údaje

Promenádna ul. 3221/20, 932 01

Veľký Meder, slovensko

+421315522104

Prejdite na webovú stránku udalosti


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon
Vrátil sa KORVINÁČIK! Vyrazte na vzrušujúcu jazdu mestom a okolím THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi na palube nášho milovaného turistického vláčika! Zažite nezabudnuteľné dobrodružstvá a spoznajte naše mestečko aj s celou rodinou. KORVINÁČIK je ideálny spôsob, ako pohodlne a zábavne objavovať okolie bez potreby auta, obzvlášť obľúbený je u detí, ktoré si jeho jazdy nesmierne užívajú.
Okrem okružnej jazdy mestom, vláčik KORVINÁČIK zabezpečuje aj bezplatnú prepravu do a z OD Kaufland a pravidelne vozí návštevníkov aj z miestnej železničnej stanice, čo je obzvlášť výhodné pre tých, ktorí prichádzajú vlakom.
KORVINÁČIK je v prevádzke počas celej letnej sezóny od 1. júna do 30. septembra, takže máte dosť času naplánovať si svoju návštevu a užiť si každý moment plný zábavy a objavov.
Nezabudnite, že THERMAL CORVINUS je nielen o relaxácii v termálnych vodách, ale aj o zábave a objavovaní nových zážitkov!
Príďte a zažite deň plný radosti, smiechu a spoznávania. THERMAL CORVINUS a KORVINÁČIK už netrpezlivo čakajú, aby vás privítali!