Novoročný gospel galakoncert

Január 03. 19:00


Adresa a kontaktné údaje

Korzo Bélu Bartóka 788/1, 929 01

Dunajská Streda, slovensko

Prejdite na webovú stránku udalosti


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

Členovia baptistickej kapely reverenda Dwighta Robsona, svetoznámej skupiny The Golden Voices of Gospel, odlietajú z USA do Európy, kde už dlhé roky koncertujú v mesiacoch november-december a začiatkom januára.

Kapela Dwighta Robsona je zvyčajne 11 až 13 členný inštrumentálny vokálny súbor, ktorého afroamerickí členovia sú vynikajúci hudobníci a vynikajúci, skutoční profesionálni sólisti, ich hlasové a spevácke schopnosti sú len ťažko prekonateľné. Už dlhé roky s veľkým úspechom koncertujú vo Viedni, Mníchove a v mnohých menších i väčších európskych mestách, kam sa očakáva ich každoročný návrat.

Slovo gospel znamená dobrú správú, radostnú zvesť. Vznikla z amerických náboženských piesní založených na evanjeliu, z modlitieb túžby Afroameričanov po slobode a šťastí vložených do piesne.

 

3. januára 2024 od 19:00 v Dunajskej Strede v MsKS Benedeka Csaplára môžete vidieť a počuť autentický NOVOROČNÝ GALAKONCERT obľúbenej kapely. Dobrú zábavu a príjemný zážitok Vám prajú organizátori: MsKS Benedeka Csaplára a kancelária elóKONCERT.