Dňa 24. 6. 2026 sa uskutoční posledná prednáška cyklu Akadémia rodičov v tomto školskom roku, ktorej témou bude užívanie návykových látok v období dospievania. Prednášku povedie Dóra Szabó, psychologička z Aranykert Pszichoterápiás Központ. Diplom z psychológie získala na Paneurópskej VŠ. V centre Aranykert sa v rámci svojej pracovnej náplne pravidelne venuje psychologickým vyšetreniam, vypracovávaniu psychologických správ, realizácii vstupných psychoterapeutických rozhovorov a interpretácii diagnostických testov na posúdenie psychického stavu klientov. Medzi jej profesijné ciele patrí absolvovanie klinickej špecializačnej prípravy. Počas prednášky sa budeme venovať fajčeniu a konzumácii alkoholu u dospievajúcich, možnostiam prevencie týchto rizikových foriem správania, ako aj terapeutickým a liečebným možnostiam.
Galéria