Ubytovanie obrázok

CASA PERLA


Adresa a kontaktné údaje

Rákocziho 1061/19, 929 01

Dunajská Streda, slovensko

+421 910 19 66 77

info@perlads.sk

Prejdite na webovú stránku ubytovania


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

Hľadáte príjemné, tiché, luxusné a cenovo dostupné ubytovanie? Chcete stráviť príjemný víkend a oddýchnuť si od každodenného zhonu? Hľadáte súkromie pre Váš event, rodinnú oslavu? Alebo cestujete pracovne a hľadáte ubytovanie v blízkosti Bratislavy či Győru? Nech už je dôvod akýkoľvek, ste na správnej adrese…

50 ročný typický domček na Žitnom ostrove sa nachádza v tichej slepej uličke na 6,5 árovom zatrávnenom a upravenom pozemku v blízkosti termálneho kúpaliska a blízko mesta. Termálne kúpalisko ponúka rôzne bazény, tobogany, sauny, wellness centrum a masáže. Môžete zájsť aj na chutnú večeru do niektorej z okolitých reštaurácií.

Domček je celoročne obývateľný a hosťom poskytuje maximálne pohodlie pri zachovaní pôvodnej atmosféry rodinného domu. Budova bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2019. Ponúkame ubytovanie v štyroch samostatných dizajnových, 2-posteľových izbách a v jednom 4-posteľovom apartmáne na povale, kde je samozrejmosťou WC, sprcha, káblová televízia UPC TV Komplet 164 programov s televízormi 4K full HD smart, ale aj bezdrôtový prístup na internet UPS 500 Mb/s a plne vybavená, štýlová kuchyňa.