V. MEMORIÁL ZSOLTA ÉRSEKA V MOL AKADÉMII

2023. Apríl 02. 15:00


Adresa a kontaktné údaje

MOL Akademy - Viedenská cesta, 929 01

Dunajská Streda, slovensko

Prejdite na webovú stránku udalosti


Zdielanie stránky

footer twitter icon email share icon footer facebook icon

Na futbalových ihriskách MOL Akadémie sa v nedeľu uskutoční V. Memoriál Zsolta Érseka. Bývalý mladý futbalista DAC 1904 pred ôsmimi rokmi, vo veku pätnásť rokov, odišiel z rodiny žlto-modrých na nebeské futbalové ihriská.

Tento rok by mal 23 rokov niekdajší talentovaný futbalista DAC Zsolt Érsek, ktorý zomrel 18. mája 2015, vo veku pätnásť rokov, v dôsledku ťažkých vnútorných zranení, ktoré utrpel v zápase Hlohovec– DAC 1904 v treťoligovom majstrovskom zápase U16. Spomienku na neho si odvtedy uchovávame a už po piatykrát organizujeme mládežnícky turnaj nesúci jeho meno. Na rozdiel od minulosti bude hostiteľom podujatia MOL Akadémia.

Na turnaj, ktorý sa uskutoční v nedeľu 2. apríla od 15.00, je nominovaných bezmála 200 mladých hráčov, ktorí si zmerajú sily v troch vekových kategóriách. Na športovom podujatí sa zúčastnia mládežníci vo vekových kategóriách U9, U10 a U11.

Na memoriál sa prihlásilo šesť klubov: DAC 1904, FC ETO Győr, KFC Komárno, TJ Horné Saliby, ŠTK Šamorín, FKM Nové Zámky a výber Kukkonia Ligy.

Po V. Memoriáli Zsolta Érseka budú mať zúčastnení hráči možnosť si pozrieť v MOL Aréne večerný majstrovský zápas A-mužstiev DAC 1904 – Žilina.

Na športové podujatie v MOL Akadémii srdečne pozývame aj rodičov detí! Refresh bufet Kukkonie bude počas celého turnaja otvorený.